Hlavní stránka Aktuality

Aktuality

Co nového ve státní správě a veřejných zakázkách

Novinky ze světa veřejných zakázek

3. 4. 2018

Poskytované informace do výběrového řízení dodavatelem

Jak je to s informacemi, které poskytne dodavatel v nabídce do výběrového řízení? Je možné se bránit proti neoprávněnému poskytnutí informací třetím stranám, které dodavatel poskytl v nabídce?
21. 3. 2018

Jednací řízení bez uveřejnění na komoditní burze

Na konci února byla na webových stránkách Ministerstva pro místní rozvoj prezentována nová metodika k problematice zadávání veřejných zakázek. Zákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek (dále jen „Zákon“) umožňuje zadavateli mimo jiné využít jednací řízení bez uveřejnění při nákupu dodávek na komoditní burze.
14. 3. 2018

Poskytované informace ve výběrovém řízení zadavatelem

Jak je to s vyhlášením výběrového řízení, které obsahuje důvěrné informace? A jak je to s poskytováním informací dodavatelům v průběhu výběrového řízení? Dozvíte se v naší aktualitě.
16. 2. 2018

Přihlaste se na bezplatné webináře na téma Veřejné zakázky v OPPIK v roce 2018

Nová série webinářů „Veřejné zakázky v OPPIK v roce 2018“ startuje – dozvíte se vše, co jste chtěli vědět o veřejných zakázkách, ale báli jste se zeptat.
14. 2. 2018

Převzetí a uskladnění vzorků zadavatelem

Mezi náležitosti, které by si zadavatel měl řádně ohlídat a řádně zdokumentovat, určitě patří prokázání technické kvalifikace prostřednictvím předložení vzorků. Jak na to se dozvíte v následujících odstavcích.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10