Hlavní stránka Aktuality Přihlaste se na bezplatné webináře pro zadavatele veřejných zakázek

Aktuality

Co nového ve státní správě a veřejných zakázkách

Přihlaste se na bezplatné webináře pro zadavatele veřejných zakázek

7. 9. 2018

Připravili jsme další sérii bezplatných webinářů, která vám pomůže proniknout do novinek ve světě veřejných zakázek. Zaměříme se na nejasnosti ohledně témat ochrany osobních údajů, neboli nařízení GDPR a povinnou elektronizaci veřejných zakázek. Jak tato opatření zasáhnou zadavatele a jak s nimi naložit, se dozvíte právě na našich webinářích. Účast je bezplatná - přihlaste se na oba dva!

Na co se můžete těšit? Přehled webinářů:

GDPR ve veřejných zakázkách
Webinář je určen pro všechny zadavatele veřejných zakázek
16. 10. 2018
10:00–11:00
Přihlásit se můžete zde.
Tento webinář bude svým výkladem provázet Monika Vojtková, specialistka na oblast veřejných zakázek, která má bohaté zkušenosti s přípravou nabídek ve veřejných zakázkách a administrací výběrových řízení z programu OPPIK. Zná podrobně zákony a vyzná se v předepsaných pravidlech.

Elektronizace ve veřejných zakázkách
Webinář je určen pro všechny zadavatele veřejných zakázek
23. 10. 2018
10:00-11:00
Přihlásit se můžete zde.
O povinné elektronizaci ve veřejných zakázkách bude hovořit Eva Dlouhá, specialistka na oblast veřejných zakázek, která se věnuje kompletní administraci veřejných zakázek dle zákona 134/2016 Sb. o zadávání veřejných zakázek. Zabývá se také výběrovými řízeními podle pravidel poskytovatelů evropských dotací (především OPPIK a OPVVV). S aplikací elektronické komunikace ve veřejných zakázkách má dlouhodobé zkušenosti.


Zaregistrujte se včas, počet míst je omezen! Přihlásit se můžete zde.

Sdílet